Witam Państwa na stronie firmy Maja

Nasza firma powstała w 2009 roku. Od tego czasu zrealizowaliśmy około 250 inwestycji. Zdobyliśmy w tym czasie niezbędną wiedzę i doświadczenie, które pozwala nam wykonywać nasze zamówienia rzetelnie i profesjonalnie.

 

Specjalizujemy się w produkcji drewnianych urządzeń zabawowych.                                                    Dbamy o to, aby oferowane przez nas produkty były kolorowe, radosne i dostarczały dzieciom niezliczonej ilości wrażeń. Najważniejsze jest dla nas jednak ich bezpieczeństwo, dlatego też wszystkie nasze urządzenia  posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa.

 

Tworząc naszą firmę pragnęliśmy przede wszystkim zadbać o kreatywny i zdrowy rozwój naszych głównych klientów – dzieci. To właśnie one inspirują nas każdego dnia, motywują do działania i stawiania sobie coraz wyższych celów.

 

NASZE ATUTY

M - Materiały najwyższej jakości

A – Atesty i certyfikaty

J – Jakość

A- Atrakcyjność

 

Najważniejszym celem, jaki stawia sobie firma jest zaspokojenie wszystkich potrzeb naszych Klientów i Współpracowników.

Jesteśmy przekonani o słuszności działań i planów które wdrążamy. Każdego dnia pragniemy stawać się coraz lepsi. Oferując najlepsze i sprawdzone produkty, poszukując nowych rozwiązań oraz dążąc do stworzenia najkorzystniejszych warunków współpracy.

 

Z poważaniem,

Ewelina Piotrowska